2024-03-13

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Klaipėdos valstybine kolegija

Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute (NMVRVI) pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su VšĮ Klaipėdos valstybine kolegija (Kolegija).

Šį dokumentą pasirašė NMVRVI direktorius Egidijus Pumputis ir Kolegijos direktorius Remigijus Kinderis. Sutartimi nustatyti naudingi bendradarbiavimo tikslai, dalijimasis žiniomis, dalyvavimas bendruose tarptautiniuose projektuose, Kolegijos studentų praktinis ugdymas ir kt.

„Tikiu, kad dalindamiesi gerąja darbo patirtimi, padėdami vieni kitiems, kelsime darbuotojų kvalifikacijas, planuosime karjeros galimybes. Džiaugiuosi, kad pasirašydami šią sutartį, tęsiame gražaus bendradarbiavimo su akademine bendruomene tradiciją“ – sakė NMVRVI direktorius E. Pumputis.

2024 kovo 13 d. Kolegijos Maisto technologijos I kurso studentai bei dėstytojai lankėsi NMVRVI. Svečiai buvo supažindinti su vykdoma veikla, laboratoriniais tyrimais, rizikos vertinimu bei kokybės vadybos sistema. Taip pat surengta ekskursija po laboratorijos skyrius, kurios metu turėjo galimybę pamatyti naudojamą įrangą, susipažino su Institute naudojamais laboratorinių tyrimų metodais, darbo specifika.